Provozní řád klubu

 1. Provozní řád klubu zahrnuje dodržování provozního řádu Českých přístavu, a.s. viz https://www.ceskepristavy.cz/download/Provozni_rad_CP.pdf
 2. V celém areálu smíchovského přístavu dodržovat rychlost maximálně 15 km/h, v prašném období maximálně 10 km/h.
 3. Parkování vozidel pouze na místech k tomu určených.
 4. Komerční plavby nabírají a vysazují primárně posádku mimo OYC marinu – pokud nelze vyřešit jinak, majitel zodpovídá za posádku i na břehu, tzn. že se posádka může pohybovat po břehu v prostoru OYC a celého přístavu jen po dobu nezbytně nutnou a vždy v doprovodu provozovatele komerční plavby. Pokud na lodi spí platící, či cizí osoby měl by být přítomen majitel, nebo provozovatel.
 5. Od 22:00 – 06:00 hodin je v přístavu povinný klid. Nárazové a komerční posádky toto pravidlo musí respektovat. 
 6. Pohyb klientů houseboatů je možný pouze s doprovodem a pouze po hlavní příjezdové cestě. Je zakázáno využívat cestu přes areál golfového odpaliště.
 7. Samostatný pohyb klientů houseboatů v areálu přístavu je povolen pouze se zvláštní kartičkou OYC. Užívání přístavu a pohyb po jeho prostoru se děje na vlastní odpovědnost uživatele, v souvislosti s užíváním přístavu.
 8. Klienti houseboatů musí býti povinně seznámeni s provozní řádem mariny a musejí bezpodmínečně tyto pravidla dodržovat.
 9. Komerční skupiny více než 6 osob v prostoru OYC je nutno hlásit správci. 
 10. Pohyb cizích lidí bez doprovodu v areálu přístavu OYC je zakázaný. Neznámé osoby v marině z bezpečnostních důvodů oslovujeme a v případě nečlenů vytěsňujeme pryč.
 11. V celém prostoru mariny, zejména při pohybu na molech je třeba opatrnosti a v případě dětí nutný dozor zodpovědné osoby.
 12. Odpad lze v marině vyhodit pouze směsný, ostatní tříděný odpad odváží uživatel sebou. Povinný úklid po plavbách, odpadky nenechávat na mole. 
 13. Doplňování vody je povoleno pouze za předpokladu následného uklizení náčiní a vypnutí vody. 
 14. Na toaletách se po použití splachuje a zhasíná světlo.
 15. Poruší-li uživatel hrubým způsobem, nebo opakovaně tento Provozní řád OYC, anebo některý z obecně platných zákonů, předpisů, či vyhlášek, které se k provozu lodi/přístavu obecně vztahují, může s ním provozovatel dohodu o užívání přístavu zrušit okamžitě bez nároku na vrácení poplatku. 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení